Celou akci neziskově pořádá spolek Phantasia z.s. –  https://phantasia.cz/

Praktické info:
Kdy: 11-13.říjen 2024

Kde: zřícenina hradu Orlík u Humpolce

Registrace:
Registrace postav bude spuštěna od 13.7.2024 cena ročníku bude:

900,- platba předem do 31.8.2024
1000,- platba předem do  30.9.2024
1200,- platba na místě

Bestiář a Cp mají vstup zdarma (více informací níže)

30.9 bude ukončena registrace a platby předem. Lze přijet i bez registrace, ale není zaručené volné místo ve hře a hlavně stanové místo.

Harmonogram:
Středa – příjezd orgů a příprava hry (dobrovolníci vítáni)
Pátek – příjezd a ubikace hráčů, večer (kolem 20:00 briefing)
Sobota – hra od 8:00 začínající úvodní scénou
Neděle – do 16:00 hra, poté úklid, večer Valhalla (slavení do pozdních hodin)
Pondělí –  úklid

Stany: Jsou povoleny historické i moderní stany, ale oba dva typy je nutné rezervovat v registraci (Hrad je na kopci a nelze stavět neomezeně). Moderní stany jsou v zákrytu hradeb takže neruší okolí. Hrad se nachází na vysočině kde dokáže být nepříjemné počasí, připravte si proto teplé suché spaní.

Jiné spaní: máme vymezený sklepní prostor pro zhruba 40 lidí, jako erární spaní, je nutno rezervovat v registraci.

Ohně
Ohně smí být rozdělány, pouze v nadzemních ohništích, na místech, které orgové schválí. Pozor. S nejvyšší pravděpodobností nám správa hradu povolí opět jen jedno ohniště uprostřed hradu. Lze však používat plynové hořáky.

Voda: na hradě je vrtaná studna, z které se léta pije, ale nemá atestaci. Zvažte proto prosím, jestli vodě budete věřit, nebo si ji pro jistotu tepelně či chemicky upravíte, nebo přivezete vlastní.

Jídlo: bude tradičně zajišťovat Medákova krčma.  Takže pití bude dost a navařeno také. Platí se pouze hotově. Lze zakládat účet který se na konci akce zaplatí.

Nákup Zásob: Humpolec je od hradu několik kilometrů. V přilehlé vesnici nic nekoupíte.

Záchody: budou zde ToiToiky

Elektřina: dostupná pouze pro organizaci

Kontakt na org. team

Joe Key
nepl@seznam.cz
Facebook

Bestiář

-Pro bestiář bude připraveno relativně diskrétní zázemí kde se bude dát ukrýt před deštěm. Bude připraven Erární domeček kterej můžete používat Pro spaní (cca 10 lidí), převlíkání a odpočinek.
-Role bestiáře je hrát role v připravených dějových liniích ale bude rozhodně prostor pro vlastní iniciativu a role. Lze se samozřejmě předem domluvit a hrát celou hru i pouze jednu bestii například medvěda, harpii atp.
-Máme poměrně velký sortiment erárních masek (hlavně zvířecího a bestiálního vzhledu), ale v zásadě není problém si přivést vlastní masku pokud očividně nepůjde o masky jiného slavného universa (příkladem sauron atp)
-Na vlastní kostým máme základní požadavky. Priorita je si přivést kostým pro jednoho civilního NPC. To je tunika/šaty, boty opasek atp. a dýku ( i pro nebojové postavy). Máme celkem slušnou zbrojnici, ale přivést si vlastní zbraně není problém (nemáme luky a štíty)

Bestiář má na starosti Willy tak ho neváhejte kontaktovat: Facebook

Bestie, v pozadí zázemí bestiáře